Dr. n. med Dariusz Żebiełowicz
Nazywam się Dariusz Leszek Żebiełowicz. Urodziłem się 20 marca 1963. Na szczęście nie jest to koniec opowieści. Potem szkoła podstawowa i liceum. O ile szkoła podstawowa nie pozostawiła wielu wspomnień tak liceum mnóstwo. Pierwszy Profesor, pierwsza odpowiedzialność, pierwsza refleksja. Pierwsza prawdziwa miłość.

Po latach okazuje się, że pierwsza miłość jest wieczna, a cała reszta wymaga wiele trudu, potu i walki żeby się stać rzeczywistością. Ale tak czy inaczej ja i Dorota wiedzieliśmy, że nasz będzie świat. Mimo wielu błędów finał jest wspaniały. Jesteśmy razem mamy dwie wspaniałe córki. Raj na Ziemi!

Zawód lekarz - to był impuls! Wakacje z mamą w Pogorzelicy. Na jednym ze spacerów z wody wyławiają kobietę, która jeszcze przed chwilą wołała o pomoc. Potem cisza. Tłum bezradnych ludzi na oczach, których umiera ta kobieta nie jest nic stanie zrobić. Pół godziny oczekiwania i przyjeżdża pogotowie. Bez lekarza! Próba reanimacji, jakieś nieporadne ruchy i w końcu zgon. I wtedy pomyślałem, że jakbym wiedział jak to bym pomógł! I tak zaczęła się przygoda z medycyną.

W styczniu 1989 roku ukończyłem Pomorską Akademię Medyczną uzyskując tytuł lekarza medycyny. W roku 1997 po obronie pracy doktorskiej z wyróżnieniem Cum Laude uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Przez dwadzieścia lat pracowałem w Katedrze i Klinice Położnictwa i Perinatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Od roku współpracuję z Powiatowym Szpitalem w Goleniowie w zakresie leczenia operacyjnego i zabiegowego w ginekologii. W Szpitalu tym, z zadowoleniem rodzą pacjentki które poszukują kameralnych warunków do porodu naturalnego lub cięcia cesarskiego. Godnym polecenia wg pacjentek ,które były w tym szpitalu jest fachowa i serdeczna opieka położnych. Profesjonalność lekarzy pediatrów i anestezjologów sprawia, że chętnych do odwiedzenia tego Szpitala jest coraz więcej.

Zdobyte doświadczenie i uprawnienia zawodowe: Dodatkowe informacje: Członek: